Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Sektörler
Sektörler
| Anasayfa / Sektörler / Ticari ve Zirai Araçlar Sanayii

Ticari ve Zirai Araçlar Sanayii


Ticari Araç Üreticileri

Dresselhaus Çetin uzun yıllardır otomotiv endüstrisindeki pazar liderlerine, C parça yönetimini tamamlayacak şekilde Kanban, RFID-Kanban veya eBusiness çözümleri gibi özel hazırlanmış lojistik çözümler sunmaktadır.

50.000’in üzerinde değişik çeşit standart üründen oluşan ve eksikleri sürekli tamamlanan stok gücümüze ek olarak müşterilerimiz için özel tasarlanmış ürünleri, elektrik parçalarını, otobüs, minibüs, treyler ve ticari araç parçalarını da karşılıklı anlaşmalarla sürekli stoklarımızda bulunduruyoruz. Kendi paketleme tesisimizde sizler için farklı kaynaklardan toplanan ürünleri özel olarak paketlenmiş montaj setleri ve montaj kitlerine çeviriyoruz. Böylelikle taleplerinize cevap verebilme hızımız artıyor.

Tarım Makinaları Üreticileri

Şirketimizin kuruluşundan bu yana Dresselhaus Çetin olarak tarım makinesi üreticilerine yönelik bağlantı elemanları gereksinimleriniz tam olarak karşılıyoruz.

Uygulama mühendis ve teknisyenlerimiz danışmanlığıyla en uygun bağlantı çözümlerini seçmelerinde müşterilerimize destek oluyoruz. Sektörümüzün en kapsamlı test olanaklarına sahip kalite organizasyonumuz, müşterilerimizin her zaman kusursuz kalitede ürün kullanmalarını sağlar.

Onlarca yıllık deneyim!

Tarım makinaları endüstrisi ihtiyaçlarının tedarikinde onlarca yıllık uzmanlıkla birleştirilmiş en yüksek ürün kalitesi, müşteriye özel tedarik ve e-ticaret çözümleri, bizi bu endüstrinin uluslararası aranan bir ortağı yapıyor!

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.