Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Sektörler
Sektörler
| Anasayfa / Sektörler / Makina Sanayii

Makina Sanayii


Makine ve Endüstri Mühendisliği Uygulamaları

Dresselhaus Çetin olarak makine sanayi ve mühendislik uygulamalarının özel gereksinimlerinin farkındayız. Proseslerimiz, kalite yönetim sistemimiz, organizasyonumuz ve lojistik ağımız küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin gereksinimlerini karşıladığı gibi, büyük organizasyonların gereksinimlerini de karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. 50.000’in üzerinde değişik çeşit standart üründen oluşan ve eksikleri sürekli tamamlanan stok gücümüze ek olarak müşterilerimiz için özel tasarlanmış ürünleri de karşılıklı anlaşmalarla sürekli stoklarımızda bulunduruyoruz. Mevzubahis bu stoklar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmemiz noktasında gücümüze güç katıyor.

Maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz

Yüksek miktarlar, düşük miktarlar, zaman zaman tek bir parça… Tüm standart ürünleri, istenilen kaplamalarda ve ihtiyaç miktarlarınızda hızlı ve ekonomik şekilde tedarik edecek optimum tedarik olanaklarına sahibiz. C-parça yönetimi, e-Tedarik çözümleri ve tedarik sistemlerindeki tecrübelerimiz, süreç maliyetlerinizi sürdürülebilir bir şekilde azaltmanıza yardımcı olur.
Uygulama mühendis ve teknisyenlerimiz danışmanlığıyla en uygun bağlantı çözümlerini seçmelerinde müşterilerimize destek oluyoruz. Sektörümüzün en kapsamlı test olanaklarına sahip kalite organizasyonumuz, müşterilerimizin her zaman kusursuz kalitede ürün kullanmalarını sağlar.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.