Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu
| Anasayfa / Kurumsal / Yönetim Kurulu

Mustafa Necati Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Mustafa Tecdelioğlu, ilk ve ortaöğrenimini Malatya ve Kayseri’de tamamlamış ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Mustafa Tecdelioğlu 1985 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BESİAD Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş Adamları Derneği başkanı, ve İSO İstanbul Sanayi Odası meclis üyesi, MATİL Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. Başkanlığı, ÇİB Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, MEV Malatya Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Şu anda Çetin Cıvata San. Tic. A.Ş.’nin Yönetim kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Mustafa Tecdelioğlu 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Abdullah Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

1963 yılında Malatya’da dünyaya gelen Abdullah Tecdelioğlu ilk ve orta öğrenimini Malatya Fırat İlköğretim Okulu’ nda 1974 yılında tamamlamış ve Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur. Abdullah Tecdelioğlu 1986 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BUMED Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, TUBİSAD Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği, TBV Türkiye Bilişim Vakfı Üyesidir. PPL sınıfı Hususi Pilotluk Lisansına ve Amatör Kaptanlık belgesine sahiptir. Şu anda Boğaziçi Bilgisayar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Abdullah Tecdelioğlu 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Çetin Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

1971 yılında Malatya’da dünyaya gelen Çetin Tecdelioğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış ve Kabataş Lisesi’nden 1987 yılında mezun olmuştur. Çetin Tecdelioğlu 1987 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. İDDMİB İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yön. Kur. Başk. Vekili, İTO İstanbul Ticaret Odası Meclis üyesi, İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği Başkan Vekili, MİAD Malatya İşadamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TİM Türkiye İhracatçıları Meclisi Meclis Üyesidir. Şu anda Çetin Cıvata Pazarlama A.Ş.’ nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Çetin Tecdelioğlu, 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.