Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Hizmetler
Hizmetler
| Anasayfa / Hizmetler / Paketleme Çözümleri

Paketleme Çözümleri


Ergonomik Paketleme- özel tasarımlara uyabilme

Üretim ve montajınız için sağlam aynı zamanda ihtiyaçlarınıza özel boyutlarda ve yine ihtiyaçlarınıza özel olarak belirlenmiş kutu içi miktarlarında karton koliler ile hizmet sunuyoruz. Özel olarak dizayn edilmiş paketlerimiz perakendecilik sektöründe tek ağızdan servis için pratik bir dökme fonksiyonuna sahiptir. Blister paketlemelerimiz isteğe bağlı entegre pencere müşteriye doğrudan ürün görünümü sağlar. Size özel bir ambalaj çözümü arasanız, Dresselhaus Çetin her zaman doğru ortaktır.

Montaj için gerekli hazır edim (istediğiniz çeşit üründen, istediğiniz miktarlarda) plastik poşetlerden, özel etiketleme ve size özel markalamaya kadar, Dresselhaus Çetin, her gereksinim için doğru paketleme çözümünü sunar.

Size ve Müşterilerinize Özel Tasarımlar

İsteğe göre hazırlanmış istasyon bazlı hazır edim montaj setlerinden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlere kadar tüm hizmetlerimizi test edebilirsiniz.

Sizinle kuracağımız yakın koordinasyon ile size ve müşterilerinize özel çözümler bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Siz ana işinize konsantre olursunuz, gerisini biz hallederiz.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.