Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Kalite
Kalite
| Anasayfa / Kalite / Sertifikalar

Sertifikalar


Farklı alanlardaki sertifikalarımız, kendimize hedef olarak koyduğumuz yüksek kaliteyi yansıtıyor. Çalışmaya başlanan ilk günden, tam servis sağlama noktasına kadar Dresselhaus Çetin ile çalışmak yüksek kalite için bir karar demektir.
Bir inanç meselesi olarak sertifikalandırıldık.
Dresselhaus Çetin kalite yönetimi, sektördeki en yüksek gereksinimleri karşılayacak ve kalıcı olarak yüksek ürün ve süreç kalitesini garanti edecek şekilde dizayn edilmiştir. Şirketimiz her zaman müşteri odaklı yaklaşımıyla ve düzenli olarak gerçekleştirilen denetimlerle tüm süreçleri gözden geçirmekte ve bu süreçleri sürekli olarak optimize etmektedir. Bu yaklaşımın kanıtı sahip olduğumuz sertifikalarla teyit edilmektedir.

Sertifikalarımıza dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.ISO 14001:2015

Çevre yönetim sistemleri ile ilgili çalışmaları için uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Bu belge ile doğal kaynak kullanımının en aza indirilmesi ve doğal kaynaklara verilen zararların önüne geçilmesi başlıca hedefler olarak sayılmaktadır.


ISO 45001:2018

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmalar için uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Temel olarak iş yerimizde çalışma ortamında çeşitli sebepler içi olabilecek ve çalışana zarar verecek kaza ve benzeri olaylardan korunmak, daha sağlıklı ve iyi bir ortam kurmak için yürütülen çalışmaların bütünüdür.


ISO 9001:2015

Bu belge kuruluşumuzun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Bu kalite belgesi ile başlıca amaçlar maliyetlerin düşürülmesi, kaynaklardan verimli faydalanmak sayılabilir


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.