Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Hakan Şahal

Genel Müdür

1982 yılında Bandırma’da dünyaya gelen Hakan Şahal, ilk ve orta öğrenimini Bandırma ve İstanbul’da tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü mezunu olan Hakan Şahal, yüksek öğrenimini İşletme Yöneticiliği üzerine İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde yapmıştır. 2006 yılında Tecde Grup şirketlerinde çalışmaya başlayan Şahal, Dresselhaus Çetin’in kurulması öncesi saha çalışmalarında bulunmuş, kuruluşundan itibaren çeşitli görevlerde çalışmıştır. Evli ve bir erkek çocuk babası olan Hakan Şahal İngilizce bilmektedir.

Can Çolak

Mali ve İdari İşler Müdürü

1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Çolak ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da, lise öğrenimini Zeytinburnu 100. Yıl Ticaret Lisesi’nde tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Can Çolak, iş hayatında farklı sektörlerde Muhasebe Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2008 yılından bu yana şirketimizde Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev alan Çolak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Canberk Çakır

Tedarik Zinciri Müdürü

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Canberk Çakır, lise eğitimini Pertevniyal Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Kalite Yönetimi yüksek lisans programından mezun olmuştur. 2013 yılında şirketimizde Kalite Mühendisi olarak göreve başlamış, Kalite Yöneticiliği ve Proje Yöneticiliği görevleri üstlenmiştir. Şu anda Tedarik Zinciri Müdürü olarak görevine devam eden Çakır, İngilizce bilmektedir.

Sertan Döner

Lojistik Yöneticisi

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sertan Döner, ilk, orta ve lise eğitimini tamamlamasına paralel olarak Tecde Grup bünyesinde çalışmaya başlamış, çeşitli grup şirketlerinde yaklaşık 15 yıl depo ve lojistik departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. Kuruluşu itibarı ile Dresselhaus Çetin’e Lojistik Yöneticisi olarak atanan Döner, evli ve üç çocuk babasıdır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.