Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Sektörler
Sektörler
| Anasayfa / Sektörler / Otomotiv Sanayii

Otomotiv Sanayii


Otomotiv Ana ve Yan Sanayii

Otomotiv Sanayii için Bağlantı Elemanları ve Bağlantı Teknolojileri
Prensip olarak otomotiv sanayii diğer endüstriyel operasyonlara nazaran daha yüksek kullanım miktarlarına ve buna paralel olarak daha yüksek kalite gereksinimlerine sahiptir. Dresselhaus Çetin’in otomotiv endüstrisine yaptığı işin tanımı bu gereksinimleri tam anlamıyla karşılamaktadır. Güvenilir bir tedarikçi olarak dünyaca tanınınmış OEM’lere, 1nci ve 2nci seviye yan sanayilere teslimatlar yapıyor ve geniş teknik bilgimizle sektöre destek veriyoruz.

Dresselhaus Çetin’in avantajlarını keşfedin!

Sektördeki en yüksek kalite güvencelerinden bir tanesi!

Yüksek performansta sürdürülebilir bir seri üretim kalitesi yakalamak için, kaliteli tedarikçilerle yakın ilişkide bulunmak çok önemlidir. Sektörümüzün muhtemelen en kapsamlı test olanaklarıyla donatılmış bir kalite güvence organizasyonu, Dresselhaus Çetin’de müşterilerimize kusursuz kalite sunmamızı sağlar. ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve VDA 6.2 prensipleri bu organizasyona yaptığımız servisin verimliliğini onaylamaktadır.

Ürün Seçimine Destek

VDA, PPAP ve IMDS-MDB’ye göre ilk numunelendirme çalışmaları hem müşteriye özel teknik resimli parçalar hem de ISO-DIN normlarındaki standart parçalar için sunulabilmektedir. Buna ek olarak krom (VI) içermeyen son teknoloji yüzey işlemlerin, REACH, RoHS ve PAK gibi standartlara uygun olarak uygulanması doğal olarak beklenen bir durumdur. Kesintisiz lot takibi ve izlenebilirlik kalite güvence anlaşmalarıyla kesintisiz sağlanabilmektedir. Yetkili uygulama teknisyen ve mühendislerimiz, uygun sabitleme çözümlerini seçmenizde size destek olur. Son teknoloji ürünü PLM sistemimizde kesintisiz bir parça geçmişinin haritasını çıkarıyoruz.

C-parçaları yönetimi, Dresselhaus Çetin DİREKT-Kanban veya RFID-Kanban gibi tedarik sistemleri ve eBusiness çözümleri, proses maliyetlerinizi sürdürülebilir şekilde optimize etmek için lojistik katma değer sunmaktadır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.