Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim
Hizmetler
Hizmetler
| Anasayfa / Hizmetler / Kanban - Dresselhaus Çetin Direkt

Kanban - Dresselhaus Çetin Direkt


Dresselhaus Çetin DİREKT ile zaman alan sipariş verme süreci geçmişte kaldı. Sistemimiz gereksinimlerinizi otonom algılar ve otomatik sipariş işlemi sayesinde eksik ürünlerin zamanında teslimini sağlar.
Kolaylaştırılmış envanter, stok seviyelerinin azaltılması ve dolayısıyla daha düşük depolama maliyetlerinden yararlanırsınız. Dresselhaus Çetin DİREKT sadece depolama çabalarını azaltmakla kalmaz, buna ek olarak, kolay bir izleme sağlar ve sizin için proses güvenilirliğini artırır.

RFID-Kanban-Teknolojisi

Dresselhaus Çetin, kanban yöntemini en son teknolojiyle donatılmış RFID teknolojisi ile daha da geliştirmiştir.
Avantajınız: Ürün teslimatlarımız çok daha hızlı gerçekleşmektedir. DIREKT-RFID sistemimizin prensibi oldukça basittir: TAGS'da saklanan konteynırların verileri radyo frekansları yoluyla bir okuyucu tarafından okunur ve internet üzerinden bize iletilir. Bunun için, boş kasaları bir RFID-PAD üzerine bırakabilirsiniz, RFIDTAG'ı RFID yuvalarımıza bırakabilirsiniz veya sadece kanban kasasını RFID-KUTU'muza atabilirsiniz. Hangi varyantı seçerseniz seçin başka hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz! Bu arada: Mevcut Kanban sisteminizi DIREKT-RFID'ye uyarlamak çok kolaydır!


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.